Koupaliště Vsetín u průmyslovky

Areál nekrytého umělého koupaliště se nachází ve Vsetíně, Pod Pecníkem 2241 (U průmyslovky).
Koupaliště je využíváno v letních měsících.

Víceúčelový bazén s rozměry jsou 25 x 13,5 x 1,1 - 1,8 m je opatřen vstupem pro imobilní osoby. Je rozdělen na plaveckou část a část pro neplavce; v části pro neplavce je nainstalován houpací bazén, odpočívadlo s masážními a vzduchovými tryskami a dvěma vodními chrliči.

Dětský bazén o rozměrech 13,0 x 7,0 x 0,1 - 0,3 m, je rozdělen na dvě části propojené skluzavkou a spojovacím vodním schodištěm s nerezovým madlem, a je opatřen atrakcemi - stříkající zvířátko, vodní ježek, vodní zvon.

Součástí areálu je provozně sociální objekt s nezbytnými hygienickým a sociálním zázemím vybavený hygienickými zařízeními oddělenými pro muže a ženy (šatny, sprchy, WC), 2x WC včetně sprch a umyvadel pro imobilní a bufetem pro prodej občerstvení a navazující rekreační travnatou slunící plochou.

Dále je v areálu umístěno víceúčelové sportovní hřiště s umělým odpruženým povrchem, 4 ks fitness prvků pro dospělé a dětské houpačky.

Vlastníkem areálu je město Vsetín. 

https://youtu.be/fS_xI7tTs2U

Pokyny pro návštěvníky koupaliště

Návštěvní řád http://www.vsetinskasportovni.cz/koupaliste/navstevni-rad-koupaliste.html

  • Na základě platné hygienické legislativy DO VODY BAZÉNŮ NEMAJÍ PŘÍSTUP DĚTI DO 1 ROKU VĚKU.
  • Děti do 3 let věku mají vstup do bazénů povolen pouze s plavečkami s přiléhavou gumičkou kolem nohou.
  • Do prostor bazénů platí zákaz vstupu osobám trpícím vlasovými, kožními nebo jinými přenosnými chorobami, osobám zahmyzeným, osobám zjevně pod vlivem alkoholu a jiných omamných látek.
  • Lékárnička první pomoci je uložena v místnosti první pomoci.